YouTube’den bir video aracı olan YT to IG ile 60 saniye uzunluğundaki videoları Instagram'a kolayca aktarabilirsiniz.

·         Bir video aracı olan YT to IG, 60 saniye uzunluğundaki videoları Instagram'a kolayca aktarmanızı sağladığı gibi,Instagram'a sığabilecek şekilde olmayan videoların da kırpılmasını mümkün kılan YT to IG, videoyu paylaşmadan önce ön izleme yapabilmenize de imkan sağlamaktadır. Ayrıca videoyu Instagram'a göndermeden önce metin ekleme imkanı da sunmaktadır. 

·         Bu basit ve tek bir amaca hizmet eden aracı kullanmak için sitesindeki alana paylaşmak istediğiniz YouTube videosunun linkini yapıştırmanız yeterli.Video linkini yapıştırdıktan sonra, Instagram'da paylaşmak istediğiniz kısmı kolayca seçebiliyorsunuz. Bu seçimi yapmak için sitenin içindeki video düzenleme aracından faydalanabiliyorsunuz. 

·         Bir sonraki adımda ise yukarıda bahsettiğim gibi metin ekleme özelliğini kullanarak Instagram’da yayınlamak istediğiniz videoya metin ekleyebilirsiniz. Bu basit ve kullanımı kolay araç üzerinden video içeriklerinizin dikkat çekici kısımlarını Instagram'a kolayca aktarabilir ve YouTube videonuzun takipçileriniz tarafından daha fazla ilgi görmesini sağlayabilirsiniz.

Aracın ücretsiz versiyonunda hazırladığınız videolara sitenin logosu eklenmektedir fakat pro versiyona geçiş yaparsanız bu logoyu kaldırabilir ve videonuza kişiselleştirilmiş kapak fotoğrafları ekleyebilirsiniz. Yorum Yap